Spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym | Konstancin-Jeziorna

Spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym

15-09-2021

17 i 24 września Stowarzyszenie Werwa organizuje spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Start o godz. 17.00 z parkingu przy ul. Od Lasu 23. Obowiązują zapisy. 

Nordic walking to doskonały sposób na ruch i spalenie zbędnych kalorii. Podczas szybkiego marszu z kijami wzmacniamy swoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. To także doskonała forma aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Wszystkich miłośników ruchu zapraszamy 17 i 24 września na spacery z kijami organizowane przez Stowarzyszenie Werwa. Do przejścia będą trasy od 5 km do 8 km po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Zbiórka o godz. 17.00 na parkingu przy ul. Od Lasu 23. Kto nie posiada własnego kompletu kijów, może wypożyczyć sprzęt od organizatorów. Na marsze obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 790 425 777.

Spacery organizowane są w ramach projektu „Aktywność fizyczna od juniora do seniora" dofinansowanego ze środków Województwa Mazowieckiego. Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Stowarzyszenia Werwa.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Trzy osoby pakują do kartonowych pudełek artykuły spożywcze i higieniczne.

    Wspólna akcja pomocowa dla ukraińskich rodzin

    Supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie, za pośrednictwem OSP Bielawa, przekazał dary rzeczowe dla uchodźców z Ukrainy. Swoją cegiełkę dołożyli także pracownicy Urzędu Miasta i Gminy. Artykuły spożywcze i higieniczne trafiły do osób, które zwróciły się do magistratu o pomoc.
  • Plakat z grafiką rzeki i konurem drzewa. Tytuł: Święto wody

    Rzeka Mała źródłem inspiracji dla Święta Wody

    W niedzielę (29 maja) w Hugonówce odbędzie się Święto Wody, wydarzenie inspirowane nurtem rzeki Małej. W programie znajdą się m.in. warsztaty dla dzieci, spacer przyrodniczo-edukacyjny, pokaz filmu, wystawa fotografii oraz spotkania autorskie. Wszystko to z troski o wodne ekosystemy.