Spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym | Konstancin-Jeziorna

Spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym

15-09-2021

17 i 24 września Stowarzyszenie Werwa organizuje spacery z kijami po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Start o godz. 17.00 z parkingu przy ul. Od Lasu 23. Obowiązują zapisy. 

Nordic walking to doskonały sposób na ruch i spalenie zbędnych kalorii. Podczas szybkiego marszu z kijami wzmacniamy swoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. To także doskonała forma aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Wszystkich miłośników ruchu zapraszamy 17 i 24 września na spacery z kijami organizowane przez Stowarzyszenie Werwa. Do przejścia będą trasy od 5 km do 8 km po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Zbiórka o godz. 17.00 na parkingu przy ul. Od Lasu 23. Kto nie posiada własnego kompletu kijów, może wypożyczyć sprzęt od organizatorów. Na marsze obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 790 425 777.

Spacery organizowane są w ramach projektu „Aktywność fizyczna od juniora do seniora" dofinansowanego ze środków Województwa Mazowieckiego. Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Stowarzyszenia Werwa.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.