Tataspartakiada w Lesznowoli już w najbliższą sobotę | Konstancin-Jeziorna

Tataspartakiada w Lesznowoli już w najbliższą sobotę

29-09-2021
Fot. Stowarzyszenie Dobra Wola

Stowarzyszenie Dobra Wola już po raz 16. organizuje Tataspartakiadę. Piknik sportowo-rodzinny odbędzie się w sobotę (2 października) na stadionie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lesznowoli. Start o godz. 11.00. Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu gminy Konstancin-Jeziorna.

Tataspartakiada to jedyna w Polsce impreza sportowa, w której, w różnych konkurencjach, rywalizują ze sobą osoby z niepełnosprawnościami oraz ich ojcowie. Wśród konkurencji znajdują m.in. rzut beretem, bieg w worku czy wyścig z balonem.

W tym roku impreza, organizowana przez Stowarzyszenie Dobra Wola, odbędzie się już po raz 16. Zapraszamy w najbliższą sobotę (2 października) na stadion przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym (ul. Szkolna 6) w Lesznowoli. Start o godz. 11.00. Poza zmaganiami sportowymi zaplanowano również występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach mogą jeszcze zgłaszać się telefonicznie pod numerami: 602 748 816 i  783 101 429

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom koszulki, puchary, poczęstunek oraz opiekę medyczną. Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu gminy Konstancin-Jeziorna. Więcej informacji na załączonym poniżej plakacie.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Tataspartakiada – plakat 5.55 MB

Najnowsze aktualności

  • Trzy osoby pakują do kartonowych pudełek artykuły spożywcze i higieniczne.

    Wspólna akcja pomocowa dla ukraińskich rodzin

    Supermarket Auchan w Konstancinie-Jeziornie, za pośrednictwem OSP Bielawa, przekazał dary rzeczowe dla uchodźców z Ukrainy. Swoją cegiełkę dołożyli także pracownicy Urzędu Miasta i Gminy. Artykuły spożywcze i higieniczne trafiły do osób, które zwróciły się do magistratu o pomoc.
  • Plakat z grafiką rzeki i konurem drzewa. Tytuł: Święto wody

    Rzeka Mała źródłem inspiracji dla Święta Wody

    W niedzielę (29 maja) w Hugonówce odbędzie się Święto Wody, wydarzenie inspirowane nurtem rzeki Małej. W programie znajdą się m.in. warsztaty dla dzieci, spacer przyrodniczo-edukacyjny, pokaz filmu, wystawa fotografii oraz spotkania autorskie. Wszystko to z troski o wodne ekosystemy.