Zapraszamy na 1. Bieg Rodzinny „Policz się z cukrzycą” | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy na 1. Bieg Rodzinny „Policz się z cukrzycą”

28-01-2022

Już w najbliższą niedzielę (30 stycznia), w ramach konstancińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do Parku Zdrojowego na 1. Bieg Rodzinny pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Startujemy o godz. 14.00. Zapisy od godz. 12.30.

Jedną z atrakcji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie będzie 1. Bieg Rodzinny, który już w najbliższą niedzielę (30 stycznia) odbędzie się w Parku Zdrojowym. To impreza w całości charytatywna i będzie miała formułę happeningu propagującego zdrowy i aktywny styl życia.

Zapisy

Oficjalny start biegu to godz. 14.00. Jednak zapisy będą przyjmowane już od godz. 12.30 w biurze zawodów, które znajdziemy w pobliżu pomnika św. Jana Pawła II, do wyczerpania puli pakietów startowych wynoszącej 150 miejsc. W biegu mogą wziąć udział dzieci od 12. roku życia (za pisemną zgodą rodzica/opiekuna) oraz dorośli. Jego trasa będzie biegła parkowymi alejkami. Łącznie do pokonania będzie ok. 1 km. Na mecie na wszystkich uczestników będą czekały pamiątkowe medale, ciepły poczęstunek i niespodzianki.

Organizator, partnerzy i sponsorzy

Organizatorem biegu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Partnerzy: Gmina Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury i Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie-Jeziornie. Poczęstunek natomiast zapewnią sponsorzy: Catering Imperium Dobrego Smaku Radosław Goliszewski oraz Hotel & Restauracja Borowina.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania
Załącznik Size
Regulamin 1. Biegu Rodzinnego WOŚP 60.5 KB
Trasa biegu WOŚP 146.39 KB

Najnowsze aktualności

  • posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran z czterema osobami obradującymi zdalnie.

    W środę 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (29 czerwca) odbędzie się zwołana na wniosek burmistrza 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Radni zagłosują m.in. w sprawie zmian w uchwałach dotyczących budżetu na rok 2022 oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2022–2028.
  • Grafika. Zielona trawa na której stoi mały domek z drewnianych klocków. Obok niego napisy: Pamiętaj, złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków oraz centralna baza emisyjności budynków. Mniejsza czcionką są podane szczegółowe informacje, które zostały powielone w artykule.

    Złóż deklarację o sposobie ogrzewania budynku

    Przypominamy! Właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych i obiektów usługowych muszą przekazać do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków informację czym są one ogrzewane. Deklarację można złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest na to czas tylko do 30 czerwca 2022 r.