Budowa kanalizacji w Okrzeszynie czasowo skraca linię 264 | Konstancin-Jeziorna

Budowa kanalizacji w Okrzeszynie czasowo skraca linię 264

04-03-2022
Fot. ZTM

Uwaga pasażerowie. Od najbliższego poniedziałku (7 marca) trasa linii 264 zostanie skrócona. Ma to związek z budową kanalizacji w Okrzeszynie. Autobusy nie dojadą m.in. do Kępy Okrzewskiej. Zmiany obowiązują do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje o utrudnieniach, z jakimi od najbliższego poniedziałku (7 marca) muszą liczyć się pasażerowie linii 264. Do odwołania jej autobusy będą jeździły na trasie skróconej: Wilanów–Rosochata–Wiechy–Wilanówka. Zawieszone zostają przystanki: Wilanówka 02, Okrzeszyn 01 i 02, Kępa Okrzewska 01 i 02 oraz Kępa Okrzewska – Cmentarz 01.

Nowy przystanek

W zamian ZTM uruchomi przystanek krańcowy Wilanówka 52, który zostanie zlokalizowany na terenie tymczasowej pętli wybudowanej po północno-zachodniej stronie skrzyżowania. Odjazdy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy z wyłączonego przystanku Wilanówka 02.

Budowa kanalizacji

Dodatkowo dla linii 264 zostanie wprowadzony specjalny rozkład jazdy. Wszystkie te zmiany mają związek z budową kanalizacji w Okrzeszynie oraz zamknięciem ulicy w rejonie zespołu przystankowego Okrzeszyn. Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.