Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16

12-10-2022

Uwaga pasażerowie! Od środy (12 października) do piątku (14 października) autobusy linii L16 kursują tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Zmiany są czasowe i spowodowane pracami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W dniach 12–14 października 2022 r. na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie będą prowadzone prace drogowe, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W związku z tym autobusy linii L16 nie kursują do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę kończą na przystanku Bielawa-Pętla.

Czasowo zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: Bielawa-OSP 04, Okrzewska I 01 i 02, Obórki 01, Obórki-Wał 01, Kępa Oborska I 01 i 52, Kępa Oborska II 01 i Okrzeszyn II 01 i 52. Dla linii L16 obowiązuje też specjalny rozkład jazdy. Ważne! Autobusy linii 264 jeżdżą według trasy podstawowej – do Kępy Okrzewskiej.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Na zdjęciu uśmiechnięta kobieta – seniorka (krótkie siwe włosy, czarne okulary, ubrana jest w niebieską bluzkę), kobieta trzyma tabliczkę, z napisem: w pierwszym wierszu: Masz pomysł? w drugim wierszu: Złóż wniosek!

    Złóż wniosek w ramach inicjatywy lokalnej

    Masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie w swojej okolicy? Złóż do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wniosek o jego wsparcie w ramach inicjatywy lokalnej. Nabór projektów trwa do 28 lutego.
  • Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ściana z logo gminy

    Jest praca – poszukiwani inspektorzy i specjaliści

    Praca czeka na człowieka. Poszukiwani są inspektorzy, główny specjalista ds. kontroli wewnętrznej, strażnik i księgowa. Nabory na wolne stanowiska prowadzą Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Szkoła Podstawowa nr 3. Do obsadzenia jest 5 wakatów.