Jednodniowa zmiana trasy autobusów linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Jednodniowa zmiana trasy autobusów linii L16

15-11-2023

W najbliższy czwartek (16 listopada) autobusy linii lokalnej L16 pojadą zmienioną trasą. Dotyczy to kursów realizowanych  w godz. 9.00–16.00 w kierunku przystanku końcowego Kępa Okrzewska-Cmentarz i ma związek z zaplanowanymi na ten dzień pracami drogowymi.

Szykują się utrudnienia dla kierowców oraz pasażerów. W najbliższy czwartek (16 listopada) w Kępie Okrzewskiej będą prowadzone prace drogowe. W związku z tym, jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, wprowadzone zostaną niżej podane zmiany w funkcjonowaniu komunikacji:

  • Linia L16, tylko w kierunku krańca Kępa Okrzewska-Cmentarz, zostanie skierowana na następującą trasę: Czarnów – ... – Bielawa: Okrzewska – droga lokalna przez Bielawę – droga lokalna przez Obórki – Obórki 01 (zawrotka) – droga lokalna przez Obórki – droga lokalna przez Bielawę – droga lokalna przez Okrzeszyn – droga lokalna przez Kępę Okrzewską – … – Kępa Okrzewska-Cmentarz.
  • Zmianie trasy ulegają kursy o godz.: 9.51, 11.51, 13.51 i 15.21.

Ponadto czasowo wyłączone z użytkowania zostaną przystanki: Obórki-Wał 01, Kępa Oborska I 01, Kępa Oborska II 01 i Okrzeszyn II 01.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio