Komunikacja publiczna po wakacjach – zmiany od 2 września | Konstancin-Jeziorna

Komunikacja publiczna po wakacjach – zmiany od 2 września

29-08-2022

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, wraz z powrotem uczniów do szkół, przywraca przedwakacyjne rozkłady jazdy. Od piątku (2 września) na swoje stałe trasy wyjadą autobusy linii 251, 710 i 724. Z kolei linia 742 będzie kursowała według zmienionego rozkładu.

Od 2 września pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego będą podjeżdżały na przystanki według rozkładów sprzed wakacji – dotyczy to zarówno linii miejskich, jak i podmiejskich. Ponadto na swoje stałe trasy wrócą autobusy linii 251, 710 i 724. Natomiast dla linii 742 zostanie wprowadzony zmieniony rozkład. Z kolei linie lokalne L będą kursowały tak jak do tej pory – tutaj nie obowiązywały wakacyjne rozkłady jazdy.

Od września zgodnie z przedwakacyjnymi rozkładami jazdy pojadą także warszawskie:

 • tramwaje – w dni powszednie rano i po południu będą kursowały co 5 lub 10 minut, a w pozostałych godzinach co 7,5 lub 15 minut;
 • metro – w godzinach szczytów komunikacyjnych, na pierwszej linii będą podjeżdżały na stacje co 2 minuty 50 sekund, a na drugiej co 3 minut 30 sekund.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Cztery kobiety i jeden mężczyzna ćwiczą na karimatach w sali gimnastycznej.

  Coraz mniej czasu na złożenie ofert w konkursie dla NGO

  Organizacje pozarządowe i uprawnione podmioty mają coraz mniej czasu na złożenie swoich ofert w ogłoszonym przez gminę Konstancin-Jeziorna konkursie na realizacje zadań publicznych. Nabór prowadzony jest do 17 lutego (do godz. 13.00), a łączna pula środków do podziału to 131,7 tys. zł.
 • Bydynek, przed nim stoi zaparkowany samochód policyjny.

  Nowe godziny otwarcia Komisariatu Policji

  Zostały zmienione godziny pracy Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie. Od czwartku (10 lutego) czynny będzie w godz. 8.00–20.00. Po godz. 20.00 do dyspozycji mieszkańców pozostaje całodobowy numer telefonu 22 754 00 71.