Sprawdź rozkłady jazdy, zmiany na liniach 710, 724 i 742 | Konstancin-Jeziorna

Sprawdź rozkłady jazdy, zmiany na liniach 710, 724 i 742

25-10-2021

Uwaga pasażerowie komunikacji publicznej! Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie zaktualizował rozkłady jazdy autobusów linii 710, 724 i 742. Zmiany są jednak kosmetyczne i dotyczą zmiany lokalizacji przystanku oraz przyspieszenia porannego kursu dwóch ostatnich linii.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie w poniedziałek (25 października) zaktualizował rozkłady jazdy autobusów dwóch linii podmiejskich.

Linie 710 i 724

Modyfikacje są jednak kosmetyczne i dotyczą zmiany lokalizacji przystanku linii 710 w Chylicach (w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworskiej) oraz przyspieszenia porannego kursu 724. Od 25 października autobus tej linii odjeżdża z przystanku „os. Kabaty 05” o godz. 7.30, a nie o godz. 7.36, jak było to do tej pory.

Linia 742

Zaktualizowany rozkład jazdy obowiązuje także od 18 października dla linii 742. Tutaj zmiana polegała na przyspieszeniu, na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria, pierwszego kursu z przystanku „Rynek”. Teraz poranny autobus z centrum Góry Kalwarii wyjeżdża o godz. 4.15.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.