Uwaga pasażerowie! Zmiana tras linii 264 i L16 | Konstancin-Jeziorna

Uwaga pasażerowie! Zmiana tras linii 264 i L16

01-07-2022
Fot. ZTM

Od najbliższej soboty (2 lipca) autobusy linii 264 wrócą na swoją stałą trasę, a linii L16, w kierunku Okrzeszyna, dojadą do przystanku końcowego Kępa Okrzewska Cmentarz 01. Zmiany te mają związek z kolejnym, finalnym już etapem budowy sieci kanalizacyjnej w Okrzeszynie.

Prace związane z budową kanalizacji w Okrzeszynie zmierzają ku końcowi. W związku z tym Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadza od najbliższej soboty (2 lipca) kolejne zmiany w trasach linii 264 i L16.

I tak autobusy linii 264 wrócą na swoją stałą trasę, a zawieszone dotychczas przystanki Wilanówka 02, Okrzeszyn 01 i 02, Kępa Okrzewska 01 i 02 oraz Kępa Okrzewska Cmentarz 01 zostaną przywrócone.

Natomiast trasa linii L16 wydłuży się – przystankiem końcowym, w kierunku Okrzeszyna, będzie teraz Kępa Okrzewska Cmentarz 01, a nie jak dotychczas Okrzeszyn II 52. Ale to nie koniec zmian. W drodze powrotnej, z przystanku Kępa Okrzewska Cmentarz 01 w kierunku Czarnowa, L16 nie pojedzie swoją stałą trasą tylko tą wyznaczoną na czas wykonywania robót. Autobusy będą się zatrzymywały na przystankach: Okrzeszyn II 52, Kępa Oborska I 52, Obórki 01 oraz Okrzewska I 02. Zmiany obowiązują do odwołania. Przepraszamy za niedogodności. 

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Napis: Wybory samorządowe, obok urna do głosowania

    Wybory 2024: Podział gminy na stałe obwody głosowania

    Wybory samorządowe coraz bliżej. Znamy już podział gminy Konstancin-Jeziorna na stałe obwody głosowania. Decyzją komisarza wyborczego będzie ich 17, czyli o jeden więcej niż dotychczas. Warto zawczasu sprawdzić, gdzie znajduje się lokal, w którym 7 i 21 kwietnia będziemy głosować.
  • Na podłodze leżą 3 nożyce hydrauliczne dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Gmina zakupiła nowy sprzęt dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie trafiły nowoczesne narzędzia hydrauliczne z akcesoriami o łącznej wartości ponad 151 tys. zł. Ich zakup został sfinansowany z budżetu gminy. Ale to jeszcze nie koniec. Wkrótce jednostka wzbogaci się o kolejny specjalistyczny sprzęt.