Uwaga pasażerowie! Zmiana tras linii 264 i L16 | Konstancin-Jeziorna

Uwaga pasażerowie! Zmiana tras linii 264 i L16

01-07-2022
Fot. ZTM

Od najbliższej soboty (2 lipca) autobusy linii 264 wrócą na swoją stałą trasę, a linii L16, w kierunku Okrzeszyna, dojadą do przystanku końcowego Kępa Okrzewska Cmentarz 01. Zmiany te mają związek z kolejnym, finalnym już etapem budowy sieci kanalizacyjnej w Okrzeszynie.

Prace związane z budową kanalizacji w Okrzeszynie zmierzają ku końcowi. W związku z tym Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadza od najbliższej soboty (2 lipca) kolejne zmiany w trasach linii 264 i L16.

I tak autobusy linii 264 wrócą na swoją stałą trasę, a zawieszone dotychczas przystanki Wilanówka 02, Okrzeszyn 01 i 02, Kępa Okrzewska 01 i 02 oraz Kępa Okrzewska Cmentarz 01 zostaną przywrócone.

Natomiast trasa linii L16 wydłuży się – przystankiem końcowym, w kierunku Okrzeszyna, będzie teraz Kępa Okrzewska Cmentarz 01, a nie jak dotychczas Okrzeszyn II 52. Ale to nie koniec zmian. W drodze powrotnej, z przystanku Kępa Okrzewska Cmentarz 01 w kierunku Czarnowa, L16 nie pojedzie swoją stałą trasą tylko tą wyznaczoną na czas wykonywania robót. Autobusy będą się zatrzymywały na przystankach: Okrzeszyn II 52, Kępa Oborska I 52, Obórki 01 oraz Okrzewska I 02. Zmiany obowiązują do odwołania. Przepraszamy za niedogodności. 

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.