Zmiana trasy L42 w związku z pracami w Cieciszewie | Konstancin-Jeziorna

Zmiana trasy L42 w związku z pracami w Cieciszewie

13-07-2022

Uwaga pasażerowie! W związku z budową sieci wodno-kanalizacyjnej, m.in. w sołectwie Cieciszew, zmianie ulegnie trasa linii L42. Od 23 lipca autobus nie będzie jeździł ul. Podlaską, a objazdem przez Słomczyn i Parcelę-Obory. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do końca roku. 

W związku z trwającą budową sieci wodno-kanalizacyjnej w południowo-wschodnich rejonach gminy Konstancin-Jeziorna, w tym w sołectwach Cieciszew i Parcela, od 23 lipca zmieniona zostanie trasa lokalnej linii L42. Autobus nie będzie kursował na całej długości ul. Podlaskiej, a pojedzie objazdem przez Słomczyn i Parcelę-Obory.

Od 23 lipca 2022 r. autobus linii L42 będzie rozpoczynał swoją trasę z pętli OSP Cieciszew skąd pojedzie do przystanku Żwirowa i dalej ul. Wiślaną przez przystanek Słomczyn-Kościół do ul. K.K. Baczyńskiego w miejscowości Parcela-Obory, gdzie wróci na swoją obecną trasę. Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w sołectwach Cieciszew i Parcela już trwa, a utrudnienia z nią związane mogą potrwać do końca roku.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

Autor
Grzegorz Skorupski