Szlak pieszy czarny: zamknięta pętla po Konstancinie-Jeziornie | Konstancin-Jeziorna

Szlak pieszy czarny: zamknięta pętla po Konstancinie-Jeziornie

21-04-2021
Trasa szlaku prowadzi m.in. obok willi Hugonówki

Długość szlaku: 9,0 km, czas przejścia: 2 h 20 min

Prowadzi po zamkniętej pętli przez zabytki i atrakcje przyrodnicze Konstancina-Jeziorny. Jest dobrą okazją do zapoznania się z historią i walorami krajoznawczymi tych okolic oraz walorami przyrodniczymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. 

Szczegółowy przebieg trasy dostępny jest na stronie internetowej: Szlaki turystyczne Mazowsza.

Zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej Szlaki Mazowsza na telefon. Dzięki niej mamy możliwość nawigowania po wybranym szlaku, ale także opcję wskazania dojazdu do wybranego punktu oraz wyszukania ciekawych miejsc w pobliżu. Aplikacja wykorzystuje technologię GPS i działa w trybie offline.

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.