Trzech kandydatów na dyrektora gminnych ośrodków zdrowia | Konstancin-Jeziorna

Trzech kandydatów na dyrektora gminnych ośrodków zdrowia

22-09-2023

Trwa postępowanie konkursowe na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie. Dokumenty aplikacyjne złożyły trzy osoby. Wszystkie oferty są kompletne i 26 września odbędą się spotkania z kandydatami. 

Na ogłoszony 31 sierpnia konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie wpłynęły trzy oferty. Komisja konkursowa, powołana uchwałą nr 696/VIII/57/2023 przez Radę Miejską Konstancin–Jeziorna, na posiedzeniu 18 września stwierdziła, że wszystkie oferty są kompletne i spełniają warunki formalne. Uznała też, że w postępowaniu konkursowym uczestniczy wymagana liczba co najmniej dwóch kandydatów i w związku z tym, można zaprosić aplikantów na rozmowy. Te zaplanowano na 26 września. 
 

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.