Życzenia od władz samorządowych gminy Konstancin-Jeziorna | Konstancin-Jeziorna

Życzenia od władz samorządowych gminy Konstancin-Jeziorna

23-12-2024

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna – Michał Wiśniewski oraz przewodnicząca Rady Miejskiej – Karolina Komar-Osińska składają mieszkańcom i gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia – zdrowia, radości, spokoju i pomyślności w nadchodzącym 2025 roku.

Boże Narodzenie to czas spokoju, radości i rodzinnego wyciszenia. Z tej wyjątkowej okazji oraz zbliżającego się nowego 2025 roku burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna – Michał Wiśniewski wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej – Karoliną Komar-Osińską składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju. „Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen ciepła rodzinnego, uśmiechu i wzajemnej życzliwości, a blask Gwiazdy Betlejemskiej przyniesie nadzieję i optymizm na cały nadchodzący 2025 rok”.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • pływacy w ciemnych koszulkach na podium

    Rodzinne emocje na Mikołajkowych Zawodach Pływackich

    Niemal 180 zawodników wzięło udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, które 6 grudnia odbyły się na pływalni Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie. Tego dnia nie liczyły się miejsca na podium, lecz przede wszystkim dobra zabawa. Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu
  • niebieski plakat z wizerunkiem blond kobiety-sędziny zapowiadający wykład

    Spotkanie z Anną Marią Wesołowską w ramach kampanii „Biała…

    Już w 15 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w sali posiedzeń UMiG odbędzie się spotkanie z Anną Marią Wesołowską – prawniczką i sędzią w stanie spoczynku, znaną z programów „Sędzia Anna Maria Wesołowska” i „Wesołowska i mediatorzy”. Wydarzenie jest zwieńczeniem kampanii „Biała Wstążka”.