Grupy i zespoły | Konstancin-Jeziorna

Grupy i zespoły

W Konstancinie-Jeziorna działa kilka zespołów wokalnych, grupa taneczna oraz teatralna. Funkcjonują głównie przy Konstancińskim Domu Kultury. Mają za sobą nie jeden występ przez szeroką publicznością na różnego rodzaju przeglądach, festiwalach i biesiadach.

 

 • Grupa teatralna Ad Rem
  Grupa teatralna Ad Rem powstała w 2012 r. Tworzą ją osoby, które są zafascynowane teatrem.
  Zdjęcie grupowe aktorów z Ad Rem. Dziewięć dorosłych osób stoi w jednym rzędzie na scenie. W głębi widać dekoracje teatralne - stoły i krzesła.
 • Konstanciński Chór Kameralny
  Czterogłosowy chór mieszany, w którego repertuarze są kompozycje różnych stylów i epok, od pieśni ludowych po utwory sakralne i rozrywkowe.
  Zdjęcie grupowe Konstancińskiego Chóru Kameralnego. Osiemnaście osób stoi w dwóch rzędach. Ubrani są na czarno. Zdjęcie zrobione w kościele przed ołtarzem.
 • Seniorskie zespoły wokalne
  Skupiają członków Kół Seniora działających przy Konstancińskim Domu Kultury. Zespoły występują na gminnych wydarzeniach i spotkaniach okolicznościowych organizowanych przez Koła Seniora, a także biorą udział w przeglądach twórczości senioralnej.
  Zdjęcie przedstawia zespół Łurzycanki występujący na scenie podczas Jarmarku Kultury Urzecza. Osiem pań, ubranych jest w tradycyjne stroje z regionu. W rękach trzymają śpiewniki.