Spektakle | Konstancin-Jeziorna

Spektakle

Teatr Ogródkowy na Mostowej

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza najmłodszą publiczność na bajkowy cykl Teatr Ogródkowy na Mostowej. W każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 w altanie przed KDK będą odbywały się spektakle teatralne dla dzieci. W sobotę (16 lipca) zobaczyć będzie można przedstawienie pt. Ola i Tolek w dalekiej podróży.

Teatr Ogródkowy na Mostowej

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza najmłodszą publiczność na bajkowy cykl Teatr Ogródkowy na Mostowej. W każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 w altanie przed KDK będą odbywały się spektakle teatralne dla dzieci. W najbliższą sobotę (9 lipca) grupa O!Teatr przedstawi bajkę o królewnie Marysi i lodowej górze.

Co ze świętami? – Wielkanoc

Spektakl dla dzieci

Wraz z bohaterami wielkanocnego spektaklu publiczność przeniesie się do magicznego ogrodu małej dziewczynki Zuzi. Widzowie razem z Zuzią będą szukali zająca i wezmą udział w wielkim wiosennym balu przygotowanym przez …kurczaczki. Co jeszcze przyniesie świąteczny dzień? Sprawdźcie sami! Wesoły spektakl o przyjaźni i rodzinie, pełen wiosennych dźwięków oraz piosenek. Świetna zabawa dla całej rodziny!

Wystąpią znani aktorzy:

Na tropie zaginionej opowieści

Interaktywny spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. W Narodowej Bibliotece Bajkowej co roku odbywa się remanent. Trzy wesołe Mole Książkowe sprawdzają stan księgozbioru. Pewnej nocy znika bardzo cenna książka... Tak zaczynają się niezwykłe przygody, które publiczność przeżyje wraz z bohaterami bajki, świetnie się przy tym bawiąc. Oprócz wartości artystycznych pobudzających oraz kształtujących wrażliwość młodego człowieka, spektakl ten propaguje również polską literaturę piękną dla dzieci.

„Ostatnia noc” – spektakl grupy ad rem

Mieszkańcy cichego, spokojnego miasteczka mają głowy pełne planów i marzeń. Niestety, nie robią nic, by pomóc losowi w ich spełnieniu. Dopiero ostatniej, sylwestrowej nocy, gdy dziwne zdarzenia wskazują na nadchodzący koniec świata, uświadamiają sobie, że zaprzepaścili szanse na ułożenie życia tak, jak pragnęli. Scenariusz i reżyseria Ewa Cielesz, opiekunka grupy teatralnej dorosłych aktorów-amatorów, która powstała w Konstancińskim Domu Kultury w 2012 r.

Bajka „O złotym dzwonku Św. Mikołaja”

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na świąteczną bajkę w wykonaniu Artystów Teatru Promyk. To pełna melodyjnych piosenek i zabawnych sytuacji bajka, której akcja dzieje się nie tylko w domu rodzeństwa Zosi i Stasia, ale także – zupełnie nietypowo – w Niebie! I gdy na Ziemi dzieci martwią się, czy były dość grzeczne, by zasłużyć na prezenty – w Niebie zjawia się ciekawski i psotny Diabełek. Jego psoty sprawią, że najważniejszy atrybut Św. Mikołaja – Złoty Dzwonek – spadnie na ziemię!