sport | Konstancin-Jeziorna

sport

Nightskating Konstancin-Jeziorna 2023

Zapraszamy na kolejną już edycję „Nightskating Konstancin-Jeziorna”. Nocny przejazd rolkarzy i wrotkarzy ulicami miasta już w najbliższą sobotę (16 września) o godz. 19.00. Wcześniej odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

Rolkarze i wrotkarze znów opanują uzdrowisko. Już w najbliższą sobotę (16 września) zapraszamy na kolejną edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”, czyli nocny przejazd ulicami miasta. Start o godz. 19.00 sprzed siedziby ośrodka przy ul. Żeromskiego 15 (zbiórka od ul. Piasta).

Nightskating Konstancin-Jeziorna 2023

Zapraszamy na drugą edycję „Nightskating Konstancin-Jeziorna”. Nocny przejazd rolkarzy, wrotkarzy i rowerzystów ulicami miasta już w najbliższą sobotę (3 czerwca) o godz. 20.00. Wcześniej odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

Rolkarze, wrotkarze i rowerzyści znów opanują uzdrowisko – tym razem z okazji Dni Konstancina. Już w najbliższą sobotę (3 czerwca) zapraszamy na drugą edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”, czyli nocny przejazd ulicami miasta.Start o godz. 20.00 sprzed siedziby ośrodka przy ul. Żeromskiego 15 (zbiórka od ul. Piasta).