Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna
Centrala: tel. 22 484 23 00
urzadkonstancinjeziorna [dot] pl
Adres elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP:/4576mqsekc/SkrytkaESP
Godziny pracy urzędu
Urząd Miast i Gminy Konstancin-Jeziorna czynny jest:
- poniedziałek: 9.00–17.00
- wtorek–piątek: 8.00–16.00
Obsługa odbywa się wyłącznie w Biurze Obsługi Mieszkańca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00.
Kod terytorialny
- Gminy – 141802 3
- Miasta – 141802 4
- Obszaru wiejskiego – 141802 5
NIP Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 123 00 33 535
Regon Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 000525932
NIP gminy Konstancin-Jeziorna: 123 12 17 438
Regon gminy Konstancin-Jeziorna: 013271045
Wideotłumacz
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna umożliwia korzystanie z pomocy wiedeotłumacza. Usługa ta pozwala m.in. na swobodną i bezpośrednią obsługę osób niesłyszących oraz na koordynowanie spraw przez osobę niesłyszącą osobiście, bez udziału pełnomocnika. Stanowisko z usługą wideotłumacza znajduje się w Urzędzie Stanu Cywilnego – ul. Piaseczyńska 77 (pok. nr 61) i można z niego korzystać: poniedziałek w godz. 9.00–17.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00. Stanowisko jest oznaczone międzynarodowym znakiem pomocy osobom z wadą słuchu.
Numery telefonów do komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
- Kancelaria
-
- 22 484 23 05 (Anna Sarzała – inspektor)
-
22 484 23 06 (Katarzyna Ruszkowska – inspektor)
-
22 484 23 07 (Agnieszka Szczurowska – podinspektor)
- Sekretariat
-
- 22 484 23 10 (Aneta Sokalska – inspektor)
-
Kazimierz Jańczuk – burmistrz
- Ryszard Machałek – pierwszy zastępca burmistrza
- Dariusz Zieliński – drugi zastępca burmistrza
- Sekretarz gminy
-
- 22 484 23 14 (Bożena Pindelska – sekretarz)
- Skarbnik gminy
-
- 22 484 23 15 (Marta Niedzielska – skarbnik)
- Wieloosobowe Stanowisko ds. Kadr
-
- 22 484 23 16 (Katarzyna Cieślak – główny specjalista)
-
22 484 23 17 (Katarzyna Szewczyk – inspektor)
- Audytor Wewnętrzny
-
- 22 484 23 18 (Katarzyna Rydz – audytor wewnętrzny)
- Wydział Podatków i Gospodarki Odpadami Komunalnymi
-
Referat Podatków
- 22 484 23 27 – podatek od środków transportu (Katarzyna Ignaczak – kierownik)
-
22 484 23 21 – podatki teren miasta (Marzena Mazurek – inspektor) -
22 484 23 22 – podatki teren miasta (Gabriela Pająk – inspektor) -
22 484 23 28 – podatek od osób prawnych (Anna Markowska – inspektor) -
22 484 23 29 – podatki teren wsi (Anna Stefanik – inspektor) -
22 484 23 30 – podatki teren wsi (Edyta Nowacka – inspektor) -
22 484 23 30 – podatki teren wsi (Dorota Lewandowska – inspektor)
Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi
- 22 484 23 20 (Agnieszka Sobieraj – kierownik)
-
22 484 23 25 – opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi (Magdalena Wencławiak – główny specjalista) -
22 484 24 49 – opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi (Agnieszka Janek – inspektor) -
22 484 23 24 – egzekucja administracyjna (Anna Krupińska – inspektor) -
22 484 23 23 – egzekucja administracyjna (Jacek Goliszewski – inspektor) -
22 484 24 23 – odpady – reklamacje, kontrole (Agnieszka Brzezińska – inspektor) -
22 484 24 22 – odpady – reklamacje, kontrole (Katarzyna Śliwińska – podinspektor) -
22 484 23 26 – deklaracje (Magdalena Brzezińska – inspektor)
- Biuro Informatyzacji
-
- 22 484 23 37 (Waldemar Zaron – informatyk)
-
22 484 23 38 (Sławomir Jagiełło – informatyk) -
22 484 23 39 (Grzegorz Łażewski – główny specjalista)
- Wydział Finansowy
-
- 22 484 23 40 (Katarzyna Żuber – zastępca skarbnika, kierownik wydziału)
-
22 484 23 41 (Joanna Hendel – główny specjalista) -
22 484 23 42 (Aneta Czaplińska – inspektor) -
22 484 23 43 (Iwona Korytek – główny specjalista) -
22 484 23 44 (Elżbieta Skierkowska – inspektor) -
22 484 23 45 (Renata Piechota – główny specjalista) -
22 484 23 46 (Alicja Kozłowska – inspektor) -
22 484 23 47 (Bożena Zawiślak – inspektor)
- Urząd Stanu Cywilnego
-
- 22 484 23 50 (Eleonora Woźniak – kierownik)
-
22 484 23 51 (Marzena Micewicz – zastępca kierownika) -
22 484 23 52 – ewidencja ludności (Jolanta Bidzińska – inspektor) -
22 484 23 53 – ewidencja ludności (Małgorzata Kucicka – inspektor) -
22 484 23 54 – ewidencja ludności (Anna Mackiewicz – inspektor) -
22 484 23 55 – (Małgorzata Woźniak – inspektor)
- Wydział Administracyjno-Gospodarczy
-
- 22 484 24 50 (Ewa Szcześniak – kierownik)
-
22 484 24 51 (Marta Romanowska – inspektor) -
22 484 24 52 (Anna Lukaszewicz – inspektor) -
22 484 24 57 (Agnieszka Domańska – inspektor)
- Wydział Dróg Gminnych
-
- 22 484 23 60 (Piotr Szczepanik – kierownik)
-
22 484 23 62 (Jolanta Zakrzewska – inspektor) -
22 484 23 63 (Robert Gołaś – inspektor) -
22 484 23 64 (Michał Polakowski – podinspektor) -
22 484 23 65 (Agata Raciborska – inspektor) -
22 484 24 87 (Anna Chrabałowska – inspektor)
- Wydział Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalowych
-
- 22 484 23 70 (Tomasz Wawrzyniak – kierownik)
-
22 484 23 71 (Iwona Kloch – zastępca kierownika) -
22 484 23 72 (Maria Mikuszewska – podinspektor) -
22 484 23 73 (Halina Skrojna – podinspektor) -
22 484 23 74 (Sylwia Kornaszewska – inspektor)
- Wydział Gospodarki Nieruchomościami
-
- 22 484 23 80 (Krzysztof Kasperec – kierownik)
-
22 484 23 81 (Jacek Zieliński – zastępca kierownika) -
22 484 23 82 (Natalia Gębura – inspektor) -
22 484 23 83 (Ewa Wasilewska – inspektor) -
22 484 23 84 (Ewa Szot – inspektor) -
22 484 23 85 (Anna Marszał – specjalista) -
22 484 23 86 (Marta Pilch – podinspektor)
- Wydział Planowania Przestrzennego
-
- 22 484 23 90 (Ewa Klimkowska-Sul – kierownik)
-
22 484 23 91 (Elżbieta Bartoszewska – zastępca kierownika) -
22 484 23 92 (Piotr Wojdyna – inspektor) -
22 484 23 94 (Katarzyna Zielińska – podinspektor) -
22 484 23 95 (Magdalena Rechnio – podinspektor) -
22 484 23 96 (Małgorzata Andrzejak – główny specjalista) -
22 484 23 97 (Agata Pudełko – główny specjalista) -
22 484 23 98 (Hanna Przybysz – inspektor) -
22 484 24 11 (Agata Jędra – podinspektor)
- Wydział Inwestycji i Remontów
-
- 22 484 24 00 (Andrzej Trębicki – kierownik)
-
22 484 24 01 (Janusz Kołodziejczak – zastępca kierownika) -
22 484 24 02 (Hanna Brylska – inspektor) -
22 484 24 03 (Jan Górzkowski – główny specjalista) -
22 484 24 06 (Iwona Mierzejewska – inspektor) -
22 484 24 09 (Joanna Micińska – główny specjalista) -
22 484 24 10 (Radosław Wojdyr – główny specjalista)
- Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
-
- 22 484 24 20 (Renata Jasik – kierownik)
-
22 484 24 24 – wycinka drzew, dotacja na wymianę pieca (Agnieszka Milewska-Galczak – zastępca kierownika) -
22 484 24 21 – zwierzęta, zbiorniki bezodpływowe, Program Czyste Powietrze (Katarzyna Boguta – inspektor) -
22 484 24 25 – melioracja, decyzje środowiskowe (Jadwiga Lenarczyk – inspektor) -
22 484 24 26 – rolnictwo (Stanisława Elżbieta Zgagacz – inspektor) -
22 484 24 27 – kanalizacja, retencja (Anna Poniatowska – inspektor) -
22 484 24 28 (Anna Kamilewicz-Wicik – podinspektor) -
22 484 24 29 – powietrze, dotacja na małą retencję, CEEB, Program Czyste Powietrze (Paulina Drozd – podinspektor)
- Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia
-
- 22 484 24 30 (Magdalena Gołębiowska – kierownik)
-
22 484 24 31 (Barbara Królak – podinspektor) -
22 484 24 32 (Jolanta Kanabus – podinspektor) -
22 484 24 33 (Monika Kasprzyk – inspektor)
- Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
-
- 22 484 24 40 (Patryk Siepsiak – kierownik)
-
22 484 24 41 (Grzegorz Żurawski – inspektor) -
22 484 24 43 (Ireneusz Cezary Puchniarz – inspektor) -
22 484 24 44 (Agnieszka Jarzębska-Isio – inspektor)
- Biuro Komunikacji Społecznej
-
- 22 484 24 45 (Katarzyna Tusińska – kierownik)
-
22 484 24 46 (Arkadiusz Jaskółowski – inspektor)
- Samodzielne Stanowisko Inspektora BHP
-
- 22 484 24 56 (Małgorzata Szwed – główny specjalista ds. BHP)
- Biuro Rady Miejskiej
-
- 22 484 24 61 (Joanna Bednarczyk – kierownik)
-
22 484 24 62 (Katarzyna Goral – inspektor)
-
22 484 24 63 (Agata Wilczek – przewodnicząca Rady Miejskiej)
- Biuro Prawne
-
22 484 24 65 (Aneta Dębek – inspektor)
22 484 24 66 (Monika Wasilewska – radca prawny)
22 484 24 68 (Wiesław Urbanowicz – radca prawny)(Kinga Krzyżewska – radca prawny)
(Iwona Czohara – radca prawny, koordynator biura ) - Biuro Zamówień Publicznych
-
- 22 484 24 80 (Renata Skonieczna – kierownik)
-
22 484 24 81 (Tomasz Kotowski – podinspektor)
- Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
-
- 22 484 24 82 (Paweł Pobuta – kierownik)
-
22 484 24 83 (Aleksandra Chodkiewicz – inspektor)
- Wieloosobowe Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej
-
- 22 484 24 85 (Danuta Księcio – podinspektor)
-
22 484 24 86 (Izabela Słowińska – podinspektor)
- Wieloosobowe Stanowisko ds. Technicznego Utrzymania Obiektów
-
- 22 484 24 04 (Tomasz Gajek – inspektor)
- Straż Miejska
-
ul. Warszawska 32
05-520 Konstancin-Jeziorna
- 22 484 24 91 (dyżurka)
-
22 484 24 90 (Stanisław Grudzień – komendant) -
22 484 24 92 (Sylwester Ropielewski – zastępca komendanta)
- Biuro Zarządzania Kryzysowego
-
ul. Warszawska 32
05-520 Konstancin-Jeziorna
- 22 484 24 98 (Paweł Kralik – inspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego)
-
22 484 24 97 (Lucjan Porowski – inspektor ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego)