2 maja oddamy odpady komunalne do PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

2 maja oddamy odpady komunalne do PSZOK-u

28-04-2023

Informujemy, że we wtorek (2 maja) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie będzie otwarty w standardowych godzinach – od 10.00 do 18.00. Natomiast 1 i 3 maja, z uwagi na przypadające w te dni święta, punkt będzie zamknięty.

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieści się przy ul. Mirkowskiej 43c w Konstancinie-Jeziornie. Oto jego godziny otwarcia w długi weekend:

 • sobota (29 kwietnia) – czynny w godz. 10.00–18.00;
 • niedziela (30 kwietnia) i poniedziałek (1 maja) – nieczynny;
 • wtorek (2 maja) – czynny w godz. 10.00–18.00;
 • środa (3 maja) – nieczynny;
 • czwartek (4 maja)–sobota (6 maja) – czynny w godz. 10.00–18.00.

Przypominamy, że mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą do punktu przywozić m.in. posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.