2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

28-04-2023

Przypominamy, że 2 maja (wtorek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. Tego dnia dyżur, w godz. 9.00–15.00, będzie pełnił jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w długi weekend pracuje bez zmian.

2 maja (wtorek), zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, będzie dniem wolnym dla pracowników konstancińskiego magistratu. Tego dnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny. W ratuszu w godz. 9.00–15.00 dyżur będzie pełnił jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie w długi majowy weekend pracuje bez zmian.

W zamian za dzień wolny 2 maja konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 13 maja. W tym dniu ratusz będzie czynny w godz. 8.00–16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.