2 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

2 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

29-12-2023
fot. A. Piętka

2 stycznia (wtorek) będzie dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, z wyłączeniem Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale tylko w zakresie rejestracji aktów zgonu. Ma to związek z przypadającym na sobotę (6 stycznia) Świętem Trzech Króli.

Uwaga zmiany! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 2 stycznia (wtorek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie.

Ma to związek z przypadającym na sobotę (6 stycznia) Świętem Trzech Króli. Obsługa interesantów zostanie wznowiona w środę (3 stycznia). Ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Konkurs moja mała ojczyzna

    Wyślij kartkę albo zaprojektuj własną – konkursy dla…

    Pocztówka nie musi być tylko pamiątką z podróży – może też stać się sposobem na pokazanie tego, co w naszej gminie najpiękniejsze. Rada Seniorów Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza mieszkańców do wysyłania wakacyjnych pozdrowień i tworzenia własnych pocztówek z ulubionymi miejscami w gminie.
  • Kobieta i mężczyzna siedzą na beli skoszonego siana i wspólnie trzymają bukiet kwiatów. To starostowie dożynek 2026

    Katarzyna i Grzegorz Filiksowie – starostowie tegorocznych…

    Już 30 sierpnia w Słomczynie podziękujemy za tegoroczne plony. Starostami gminnych dożynek zostali Katarzyna i Grzegorz Filiksowie, którzy podczas uroczystości wręczą burmistrzowi Michałowi Wiśniewskiemu tradycyjny chleb dożynkowy, wypieczony z tegorocznego ziarna.