Aktywizacja osób bezrobotnych z niepełnosprawnościami | Konstancin-Jeziorna

Aktywizacja osób bezrobotnych z niepełnosprawnościami

13-05-2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie prowadzi nabór do projektów aktywizujących osoby z niepełnosprawnościami. Ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przewidziano m.in. szkolenia, staże oraz dotacje na założenie działalności gospodarczej.

Trwa nabór wniosków do projektów aktywizujących osoby z niepełnosprawnościami. O wsparcie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) mogą ubiegać się osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piasecznie jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu, a także przedsiębiorcy.

Formy wsparcia

W ramach obecnego naboru piaseczyński PUP zaplanował następujące formy wsparcia:

Więcej informacji

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia proszone są o kontakt z doradcami klienta PUP (nr tel. 22 48 42 635).

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.