Bezpłatne zajęcia samoobrony po raz drugi w ośrodku sportu | Konstancin-Jeziorna

Bezpłatne zajęcia samoobrony po raz drugi w ośrodku sportu

16-05-2023

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na kolejne zajęcia samoobrony. Tym razem odbędą się one w najbliższą sobotę (20 maja). Start o godz. 10.00. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Pierwsza edycja zajęć samoobrony okazała się sporym sukcesem, dlatego Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza mieszkańców gminy na kolejne spotkanie. Tym razem odbędzie się ono w najbliższą sobotę (20 maj) w godz. 10.00–12.00 w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor, a ich adresatami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni powyżej 35. roku życia. Uczestnicy na kursie nauczą się m.in. jak skutecznie się bronić czy unikać niebezpiecznych sytuacji. Poznają również kilka chwytów, które pozwolą odeprzeć atak napastnika. Zajęcia są bezpłatne jednak liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr. tel.: 730 535 004 lub 22 754 61 86.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.