Burmistrz wręczył dyrektorom akty powierzenia stanowiska | Konstancin-Jeziorna

Burmistrz wręczył dyrektorom akty powierzenia stanowiska

22-06-2022

Czterech dyrektorów gminnych placówek oświatowych odebrało w środę (22 czerwca) akty powierzenia stanowiska na kolejną, pięcioletnią kadencję. Szkołą Podstawową nr 1 dalej będzie kierowała Paulina Karczmarczyk, Dwójką – Katarzyna Chiszko, Trójką – Katarzyna Hampel, a Przedszkolem nr 4 – Ewa Bader. 

W połowie maja rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorów czterech placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna. W środę (22 czerwca), tuż przed sesją Rady Miejskiej, burmistrz Kazimierz Jańczuk wręczył akty powierzenia stanowiska zwycięskim kandydatom.

Zmian nie będzie – na kolejną, pięcioletnią kadencję zostają dotychczasowi dyrektorzy: Paulina Karczmarczyk w Szkole Podstawowej nr 1 im. kard. Stefana Wyszyńskiego, Katarzyna Chiszko w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego, Katarzyna Hampel w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego oraz Ewa Bader w Gminnym Przedszkolu nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka”. – Serdecznie paniom gratuluję i życzę, aby ta praca, choć bardzo wymagająca, niezmiennie przynosiła dużo satysfakcji i wiele sukcesów – powiedziała podczas spotkania Kazimierz Jańczuk.

Na rozstrzygnięcie czeka jeszcze konkurs na stanowisko dyrektora szkoły w Słomczynie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • droga, po bokach widać trawę i drzewa

  Z powiatu do gminy – trzy odcinki dróg zmieniły zarządcę

  Gminna sieć dróg zwiększyła się o blisko 6 kilometrów. To efekt decyzji Rady Powiatu Piaseczyńskiego, która przekazała w zarządzanie konstancińskiemu samorządowi odcinki ulic w Kawęczynie, Gassach i Oborach. Teraz gmina będzie odpowiedzialna m.in. za ich stan techniczny i utrzymanie.
 • z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2022, Ty decydujewsz!

  Budżet partycypacyjny 2025 czas start – można już składać…

  Wystartował Budżet Partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2025. Na realizację pomysłów mieszkanek i mieszkańców jest 800 tys. zł, w tym 600 tys. zł na zadania inwestycyjno-remontowe i 200 tys. na pozostałe. Projekty można zgłaszać do 5 czerwca br.
 • Nowa siedziba ZGK

  Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadza się do nowej…

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie powraca na ul. Warecką 22. Od najbliższego poniedziałku (27 maja br.) mieszkańcy będą obsługiwani już w nowej siedzibie. Wcześniej, w piątek (24 maja), planowana jest przeprowadzka. Tego dnia zakład będzie zamknięty dla interesantów.
 • Sala posiedzeń, około 20 osób siedzi przy stołach, na ścianie wisi ekran projekcyjny

  Radni wybrali przewodniczących stałych i doraźnej komisji

  Znamy już nazwiska przewodniczących komisji stałych i doraźnej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W siedmiu pracami kierować będą radni Koalicji Obywatelskiej, a w jednej – komitetu Współpraca Ponad Podziałami. Decyzje zapadły na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek (20 maja br.).