Dyrektorzy i nauczyciele zostali wyróżnieni | Konstancin-Jeziorna

Dyrektorzy i nauczyciele zostali wyróżnieni

13-10-2022

Władze Konstancina-Jeziorny w czwartek (13 października) wyróżniły dyrektorów i nauczycieli gminnych szkół i placówek oświatowych. Nagrody burmistrza z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymały 24 osoby.

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej, jak co roku, jest okazją do uhonorowania pracy dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna. Z okazji tego święta w czwartek (13 października) w konstancińskim magistracie odbyła się uroczystość podczas, której wyróżniający się pedagodzy otrzymali listy gratulacyjne za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wręczył je burmistrz Kazimierz Jańczuk. Na sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy obecni byli również zastępcy burmistrza – Ryszard Machałek i Dariusz Zieliński oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Andrzej Cieślawski. 

Wyróżnione osoby

W tym roku nagrodzono 11 dyrektorów oraz 13 nauczycieli gminnych placówek oświatowych. A oto osoby wyróżnione przez władze gminy:

  • dyrektorzy:
    • Paulina Karczmarczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie-Jeziornie,
    • Katarzyna Chiszko – Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie,
    • Katarzyna Hampel – Szkoła Podstawowa nr 3 w Konstancinie-Jeziornie,
    • Tomasz Kucza – Szkoła Podstawowa nr 4 w Słomczynie,
    • Artur Krasowski – Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie,
    • Urszula Puchalska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy,
    • Małgorzata Jarosz – Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” w Konstancinie-Jeziornie,
    • Ewa Winek – Przedszkole nr 2 „Tęczowe przedszkole” w Konstancinie-Jeziornie,
    • Dorota Kamecka – Przedszkole nr 3 „Kolorowe kredki” w Oborach,
    • Ewa Bader – Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” w Konstancinie-Jeziornie,
    • Ewa Styś – Gminny Żłobek nr 1 w Konstancinie-Jeziornie,
       
  • nauczyciele:
    • Anna Jura – SP nr 1,
    • Justyna Pilzak – SP nr 1,
    • Anna Gorgoń – SP nr 1,
    • Agnieszka Bartosz –Goleniowska – SP nr 2,
    • Anna Kobusińska – SP nr 2,
    • Barbara Barcińska – SP nr 3,
    • Elżbieta Siemieniuk – SP nr 3,
    • Joanna Sokalska – SP nr 3,
    • Iwona Michalak – SP nr 4,
    • Jolanta Kornaszewska – SP nr 4,
    • Wioletta Morawska – SPI nr 5,
    • Izabela Kuś – SPI nr 5,
    • Anna Mądra– SP nr 6.

Podziękowania i życzenia

Podczas uroczystości Kazimierz Jańczuk podziękował też nauczycielom, a za pośrednictwem dyrektorów także pracownikom administracji i obsługi, za codzienną pracę oraz zaangażowanie i pasję w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia. Życzył uznania uczniów i ich rodziców oraz niesłabnącej satysfakcji z wypełniania tej pięknej i ważnej misji pedagogicznej. 

Galeria zdjęć

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Szyba samochodowa pokryta lodem. Na niej napis: silny mróz

    Meteo alert pierwszego stopnia: Siarczysty mróz, nawet -25…

    Zima nie odpuszcza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed siarczystymi mrozami. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w sobotę (31 stycznia) do godz. 10.00 we wtorek (3 lutego). Temperatura w nocy spadnie nawet do -25 st. C.
  • Grupa osób stoi przed wejściem do sali

    Termin osobistego odbioru decyzji podatkowych przedłużony…

    Już blisko 700 mieszkańców osobiście odebrało decyzje podatkowe na 2026 rok. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, nadal mają taką możliwość – konstanciński magistrat wydłużył termin ich wydawania do 6 lutego. Po tym terminie decyzje zostaną doręczone pocztą.