Godziny otwarcia GPSZOK-u w okresie świąteczno-noworocznym | Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia GPSZOK-u w okresie świąteczno-noworocznym

23-12-2022

W okresie świąteczno-noworocznym zmianie ulegną, w wybrane dni, godziny otwarcia Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

I tak 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia (sylwester) GPSZOK przy ul. Mirkowskiej 43C będzie czynny w godz. 8.00–12.00. Punkt zamknięty będzie 26 grudnia (świąteczny poniedziałek). W pozostałe dni godziny otwarcia pozostają bez zmian. 

Przypominamy, że do punktu można przywieźć posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne. GPSZOK czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.