Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w kwietniu | Konstancin-Jeziorna

Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w kwietniu

05-04-2023

Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie ma nowe godziny otwarcia. W kwietniu będzie czynny w soboty i niedziele w godz. 11.00–16.00, z wyjątkiem okresu Świąt Wielkiej Nocy (8–9 kwietnia) – w tych dniach punkt będzie zamknięty. 

Punkt mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w nim informację o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne.

W kwietniu PIT jest czynny w soboty i niedziele w godz. 11.00–16.00. Wyjątkiem będzie okres Świąt Wielkiej Nocy (8–9 kwietnia) – w tych dniach punkt będzie zamknięty. Przepraszamy za niedogodności. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Zdjęcie, policjant w kamizelce odblaskowej

    Życzenia z okazji Święta Policji od władz gminy

    Stoją na straży prawa i bezpieczeństwa, rozwiązują problemy oraz niejednokrotnie ratują ludzkie życie i zdrowie. Policjantki i policjanci w środę (24 lipca) mają swoje święto. Z okazji tego dnia władze gminy Konstancin-Jeziorna składają wszystkim funkcjonariuszom najserdeczniejsze życzenia.
  • Na górze czerwony napis: Ostrzeżenie hydrologiczne z wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (niebieski okrąg z białymi literami IMGW), poniżej niebieski napis: Gwałtowne wzrosty stanów wody. W tle rwąca rzeka.

    Hydroalert: Gwałtowne wzrosty stanów wody

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wzrostem stanu wody m.in. na rzece Wiśle, na rzece Jeziorce oraz w zlewniach zurbanizowanych. Hydroalert pierwszego stopnia obowiązuje od godz. 12.00 do godz. 22.00 w środę (24 lipca).