Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w marcu | Konstancin-Jeziorna

Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w marcu

03-03-2023

Uprzejmie informujemy, że w marcu Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny w soboty i niedziele w godz. 12.00–16.00. Zapraszamy serdecznie.

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w zrewitalizowanej willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Można w nim uzyskać wszelkie informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy, jak również otrzymać wydawnictwa pomocne w turystyce i zwiedzaniu, w tym mapy i przewodniki.

W marcu będzie on czynny w soboty i niedziele w godz. 12.00–16.00. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.