GOSiR wznawia zajęcia dla dzieci i młodzieży | Konstancin-Jeziorna

GOSiR wznawia zajęcia dla dzieci i młodzieży

12-05-2021
Tenis stołowy został wznowiony 11 maja.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie wznawia zajęcia dla dzieci i młodzieży w obiektach zamkniętych. Znów można cieszyć się grą w tenisa stołowego. Kolejne odmrażanie oferty już wkrótce.

Jako pierwszy od 11 maja został wznowiony tenis stołowy dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się we wtorki i w czwartki w godz. 16.00–17.30 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).

Wkrótce ruszą też kolejne pozycje z oferty sportowej ośrodka. Od 14 maja (piątek) będą to:

  • zajęcia sportowe z elementami gimnastyki dla dzieci w wieku 8–10 lat – spotkania w poniedziałki i w piątki w godz. 17.15–18.15;
  • zajęcia sportowe ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki dla młodzieży w wieku 11–15 lat – spotkania w poniedziałki i w piątki w godz. 18.30–19.30.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Ogrodzony teren PSZOK-u przy ul. Mirkowskiej z zaparkowaną ciężarówką i kontenerami na odpady w tle drzew.

    Sprawdź godziny otwarcia PSZOK-u w długi majowy weekend

    Przed nami długi majowy weekend. W związku z tym zmieniają się godziny funkcjonowania Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie – 1 maja punkt będzie zamknięty, natomiast 2 maja czynny krócej, w godz. 10.00–14.00.
  • Grafika informuje o wynikach otwartego konkursu ofert w Konstancinie-Jeziornie, przedstawiając główne obszary wsparcia oraz zdjęcia związane z aktywnością społeczną i turystyczną.

    Wyniki konkursu dla NGO: 8 projektów z dotacją gminy

    Rozstrzygnięto kolejny otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2026 r. Gmina Konstancin-Jeziorna przyznała łącznie 110 tys. zł na osiem projektów obejmujących szkolenia sportowe, promocję walorów turystycznych oraz organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.