GPSZOK w okresie świąteczno-noworocznym | Konstancin-Jeziorna

GPSZOK w okresie świąteczno-noworocznym

22-12-2023

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym zachęcamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna do zapoznania się z aktualnym harmonogramem pracy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C. 

Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny w dniach 24–26 grudnia (Wigilia i święta Bożego Narodzenia), 31 grudnia (sylwester), 1 stycznia (Nowy Rok) oraz 6 stycznia (święto Trzech Króli). W okresie poświątecznym (27–30 grudnia) PSZOK będzie otwarty w standardowych godzinach, czyli od godz. 10.00 do godz. 18.00. Przypominamy, że mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą do niego przywozić m.in. posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.