Kalendarze na nowy 2025 rok dla mieszkańców gminy | Konstancin-Jeziorna

Kalendarze na nowy 2025 rok dla mieszkańców gminy

31-12-2024

Rozdajemy prezenty nawet po świętach! Mamy dla Was kalendarze gminne na 2025 rok. Przygotowaliśmy je w dwóch wersjach – planszowej i trójdzielnej. Kalendarze czekają do odbioru w najbliższy piątek (3 stycznia) od godz. 9.00 w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy. Ich liczba jest ograniczona – obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Serdecznie zapraszamy. 

Kalendarze gminne to już tradycja, dlatego również w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Przygotowaliśmy je w dwóch wersjach – planszowej i trójdzielnej. Kalendarze prezentują zabytki i ciekawe miejsca naszej gminy, a autorem zamieszczonych w nich zdjęć jest znany konstanciński fotograf Andrzej Piętka.

Jak co roku, kalendarze trafią także do naszych mieszkańców. Będziemy je rozdawać bezpłatnie już w najbliższy piątek (3 stycznia) w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Zapraszamy od godz. 9.00. Zasady są proste – jedna osoba może otrzymać tylko jeden wybrany kalendarz. Nie wydajemy ich na zapas. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów, a mamy ich trochę. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 19. – zgłoszenia do 30…

    Już tylko kilka dni zostało na zgłoszenie się do udziału w tegorocznym Festiwalu Otwarte Ogrody. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 września. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich ogrodów i zaprezentować szerszej publiczności swoje zainteresowania, hobby czy pasje.
  • Zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej.

    Świadectwa rozdane! Burmistrz dziękuje za rok wytężonej…

    Wakacje rozpoczęte! W piątek (26 czerwca) zakończył się rok szkolny 2025/2026. Z tej okazji Michał Wiśniewski, burmistrz Konstancina-Jeziorny, skierował do uczniów, nauczycieli, pracowników oświaty i rodziców słowa podziękowania oraz życzenia udanego i bezpiecznego letniego wypoczynku.