Kilkudniowa przerwa w funkcjonowaniu gminnego PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

Kilkudniowa przerwa w funkcjonowaniu gminnego PSZOK-u

27-06-2023

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą operatora odbierającego odpady komunalne z terenu gminy Konstancin-Jeziorna gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C będzie zamknięty od 30 czerwca do 3 lipca. Za utrudnienia przepraszamy.

Od 1 lipca zmienia się firma, która będzie odpowiedzialna za odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkanych w gminie Konstancin-Jeziorna oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C. W związku z typ punkt będzie nieczynny od 30 czerwca do 3 lipca.

Posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne mieszkańcy gminy mogą dostarczać do najbliższego czwartku (29 czerwca). Punkt jest czynny w godz. 10.00–18.00. Przepraszamy za utrudnienia.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.