Kolejny konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie | Konstancin-Jeziorna

Kolejny konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie

31-05-2023

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił kolejny konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie. Poprzedniego nie udało się rozstrzygnąć, bo nie zgłosił się żaden kandydat. Tym razem oferty można składać do 19 czerwca.  

Gmina Konstancin-Jeziorna w dalszym ciągu poszukuje dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie. To kolejny konkurs na to stanowisko. Dwa poprzednie postępowania zostały nierozstrzygnięte – w pierwszym kandydat nie spełniał warunków określonych w ogłoszeniu konkursowym, a do drugiego nikt się nie zgłosił. Kadencja obecnego dyrektora placówki trwa do końca sierpnia 2023 r. 

Wymagania

Do konkursu może przystąpić osoba spełniająca wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora lub inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (tj. Dz. U. z 2021 r., poz.1449). Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w zamieszczonym poniżej ogłoszeniu.

Termin składania dokumentów

Zainteresowani na złożenie dokumentów mają czas do 19 czerwca 2023 r. do godz. 17.00. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Mejstera w Słomczynie” w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77,  05-520 Konstancin-Jeziorna), w poniedziałki w godz. 9.00– 17.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 9.00–15.00. Dokumenty można składać również drogą elektroniczną. Konkurs przeprowadzi komisja powołana przez burmistrza.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.