Konstanciński magistrat czynny w sobotę 13 maja | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 13 maja

11-05-2023

W najbliższą sobotę (13 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla interesantów. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Przypominamy! Pracownicy konstancińskiego magistratu w sobotę (13 maja) odpracowują 2 maja, który – decyzją burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna – był dniem wolnym od pracy. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Pracownik budowlany w rękawicach ochronnych montuje rurę kanalizacyjną w wykopie ziemnym.

    Ciszyca z nowymi odcinkami kanalizacji – inwestycja na…

    W Ciszycy powstały kolejne odcinki sieci kanalizacyjnej o łącznej długości ponad 310 metrów. Gmina Konstancin-Jeziorna kończy inwestycję wartą ponad 389 tys. zł, która znacząco poprawi komfort życia mieszkańców sołectwa oraz stan środowiska naturalnego.
  • Niebieski autobus linii L16 zatrzymuje się przy przystanku miejskim, a pasażer wsiada do środka.

    Od 14 kwietnia linia L16 wraca na podstawową trasę

    Od wtorku (14 kwietnia) linia autobusowa L16 ponownie będzie kursować do Kępy Okrzewskiej przez Obórki, Kępę Oborską i Okrzeszyn. Przywrócenie podstawowej trasy jest możliwe dzięki zakończeniu prac drogowych na ul. Okrzewskiej w Bielawie.