Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października

20-10-2022

W najbliższą sobotę (22 października) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla obywateli. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Przypominamy! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 22 października (sobota) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracował w godz. 8.00–16.00. Natomiast interesanci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Mieszkańca od godz. 9.00 do godz. 15.00. W zamian konstancińscy urzędnicy będą mieli wolne w poniedziałek 31 października. Tego dnia bez zmian pracować będzie Straż Miejska. Dyżur również będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Osoba w koszuli w kratę trzymająca biały kask i zwinięty projekt budowlany, stojącą nad stołem z planami technicznymi, okularami i laptopem.

    Rozstrzygnięto przetarg na dokumentację dla nowych dróg

    Gmina Konstancin-Jeziorna zrobiła kolejny krok w kierunku rozbudowy lokalnej infrastruktury drogowej. Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nowych dróg w Kierszku, Konstancinie-Jeziornie oraz Czarnowie.
  • Parada z udziałem orkiestry i mażoretek przemierza ulicę podczas miejskiego święta w Konstancinie-Jeziornie.

    Przed nami Dni Konstancina-Jeziorny – sprawdź program…

    Parada Retro, koncerty, potańcówki, spacery z przewodnikiem, warsztaty, rodzinne animacje oraz występ Wiktora Dyduły – to tylko część atrakcji przygotowanych z okazji Dni Konstancina-Jeziorny 2026. Doroczne święto gminy odbędzie się w dniach 12–14 czerwca. Sprawdź program wydarzenia.