Konstanciński PSZOK przy ul. Mirkowskiej 43C wznawia działanie | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński PSZOK przy ul. Mirkowskiej 43C wznawia działanie

03-07-2023

Od najbliższego wtorku (4 lipca) gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie wznawia działalność. PSZOK będzie czynny tak jak do tej pory, sześć dni w tygodniu.

PSZOK przy ul. Mirkowskiej 43C jest zamknięty od 30 czerwca do 3 lipca w związku ze zmianą operatora odbierającego odpady komunalne z gminy Konstancin-Jeziorna. Od 1 lipca usługa ta świadczona jest przez firmę Jarper Sp. z o.o., dlatego od najbliższego wtorku (4 lipca) PSZOK wznawia działalność. Będzie czynny tak jak do tej pory, od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00.

Przypominamy! Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna do PSZOK-u mogą dostarczać posegregowane odpady, w tym wielkogabarytowe, remontowo-budowlane, opony, tekstylia, niebezpieczne oraz elektroodpady.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.