Poszukiwani wystawcy i rękodzielnicy na Dni Konstancina | Konstancin-Jeziorna

Poszukiwani wystawcy i rękodzielnicy na Dni Konstancina

18-04-2023
fot. A. Piętka

Trwają przygotowania do Dni Konstancina 2023. Główne obchody święta miasta zaplanowano na 4 czerwca. Będzie m.in. retro parada i piknik w Parku Zdrojowym. Zapraszamy rękodzielników, twórców ludowych i wystawców do udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia do 15 maja przyjmuje Konstanciński Dom Kultury.

Doroczne święto Konstancina-Jeziorny już 4 czerwca. Trwają przygotowania do imprezy. Organizatorzy – Konstanciński Dom Kultury, gmina Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji – zadbają, by każdy znalazł coś dla siebie.  

Będzie się działo

W tym roku przeniesiemy się w barwne czasy belle époque, czyli w lata przełomu XIX i XX w., kiedy powstało konstancińskie letnisko. Swoistą podróż w czasie zapewnią piknik retro w Parku Zdrojowym z atrakcjami sprzed ponad stu lat oraz efektowna parada w strojach z epoki przy akompaniamencie klimatycznej muzyki w wykonaniu orkiestry dętej. W programie wydarzenia będzie też mnóstwo warsztatów, pokazów, wystaw i koncertów. W amfiteatrze wystąpią m.in. uczniowie z konstancińskich szkół i lokalne zespoły. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Lemon.

Zgłoszenia wystawców

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych i rękodzielników oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji swoich wyrobów i oferty. Zgłoszenia do 15 maja 2023 r. przyjmuje Konstanciński Dom Kultury. Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy przesłać mailowo na adres: kamila [dot] urbanskaathugonowka [dot] pl. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 22 484 20 21.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Karta zgłoszeniowa Dni Konstancina 2023 82.5 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.