Konstanciński Dom Kultury | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński Dom Kultury

Wystawa fotograii Wojciecha Druszcza: Obiektywnie

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na wystawę fotografii w Galerii Hugonówka pt. „Obiektywnie”.

Wystawa jest retrospektywą twórczości Wojciecha Druszcza, do której spośród kilkunastu tysięcy zdjęć wykonanych w okresie ponad 50 lat pracy fotoreporterskiej i fotograficznej, zostało wybranych 30. Na szczególną uwagę zasługują zdjęcia portretowe najważniejszych postaci z kręgu kultury i sztuki polskiej, a także wydarzeń polityczno-społecznych lat 80. i 90. XX w. w Polsce i na świecie. Wystawa potrwa do 23 lipca. Wstęp wolny.

 

 

Wiosenne melodie na skrzypce i fortepian

We wtorek (16 maja) Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert "Wiosenne melodie na skrzypce i fortepian".

Największe współczesne przeboje muzyki popularnej zabrzmią w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15) we wtorek (16 maja) o godz. 19.00. Galina Uszakowa (fortepian) oraz Vladimir Galiczenko (skrzypce) w autorskich aranżacjach wykonają utwory m.in. A. Vivaldiego, N. Paganiniego, M. Skoryka, a także największe współczesne przeboje muzyki popularnej.

Jarmark Kultury Urzecza

Już w najbliższą niedzielę (14 maja) zapraszamy do Parku Zdrojowego na kolejny Jarmark Kultury Urzecza. Będzie to idealna okazja, aby poznać historię i kulturę ludową tego wyjątkowego nadwiślańskiego mikroregionu, w tym zanikających zawodów, rzemiosła, sztuki, muzyki, tańców, a także unikatowych przysmaków. Start o godz. 13.00.