Nowe godziny otwarcia Komisariatu Policji | Konstancin-Jeziorna

Nowe godziny otwarcia Komisariatu Policji

08-02-2023

Komisariat Policji w Konstancinie-Jeziornie zmienia godziny pracy. Od piątku (10 lutego) będzie on czynny w godz. 8.00–20.00.

Od piątku (10 lutego) Komisariat Policji w Konstancinie-Jeziornie, działający przy ul. Polna 4, zmienia godziny swojej pracy. Interesanci będą obsługiwani od poniedziałku do niedzieli w godz. od 8.00 do 20.00.  Po godz. 20.00 do dyspozycji mieszkańców pozostaje całodobowy numer telefonu 22 754 00 71, za pośrednictwem którego będzie można połączyć się z jednostką nadrzędną, Komendą Powiatową Policji w Piasecznie. Zgłoszenia interwencji można też dokonać na numer ratunkowy 112. Patrole będą pracowały na dotychczasowych zasadach – jedna dwuosobowa załoga w godzinach nocnych i jedna w ciągu dnia. Podobne ograniczenia Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie wprowadziła również w Komisariacie Policji w Lesznowoli.

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Ściana budynku, ceglana czerwona elewacja. Przed nim chodnik, a w tle rosną krzewy i drzewa.

    Ostatni moment na złożenie wniosku do budżetu gminy na 2024…

    Do 30 września m.in. radni, organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy Konstancin-Jeziorna na 2024 rok. Zgłaszane propozycje muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.
  • Mapka. Widok działki obrysowanej zieloną linią z góry.

    Działka przy ul. Wilanowskiej czeka na nowego właściciela

    Gmina Konstancin-Jeziorna sprzedaje – w drodze przetargu nieograniczonego – działkę niezabudowaną przy ul. Wilanowskiej, o powierzchni ponad 4 tys. 620 ha. Grunt trafi pod młotek 4 grudnia 2023 r. Jego cena wywoławcza to 25 mln zł.