Nowe godziny otwarcia Komisariatu Policji | Konstancin-Jeziorna

Nowe godziny otwarcia Komisariatu Policji

08-02-2023

Komisariat Policji w Konstancinie-Jeziornie zmienia godziny pracy. Od piątku (10 lutego) będzie on czynny w godz. 8.00–20.00.

Od piątku (10 lutego) Komisariat Policji w Konstancinie-Jeziornie, działający przy ul. Polna 4, zmienia godziny swojej pracy. Interesanci będą obsługiwani od poniedziałku do niedzieli w godz. od 8.00 do 20.00.  Po godz. 20.00 do dyspozycji mieszkańców pozostaje całodobowy numer telefonu 22 754 00 71, za pośrednictwem którego będzie można połączyć się z jednostką nadrzędną, Komendą Powiatową Policji w Piasecznie. Zgłoszenia interwencji można też dokonać na numer ratunkowy 112. Patrole będą pracowały na dotychczasowych zasadach – jedna dwuosobowa załoga w godzinach nocnych i jedna w ciągu dnia. Podobne ograniczenia Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie wprowadziła również w Komisariacie Policji w Lesznowoli.

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przestrzeń miejska, dzieci uczestniczą w pikniku

    Znamy inicjatywy, które otrzymają wsparcie gminy

    Pikniki międzypokoleniowe, warsztaty świąteczne, zawody wędkarskie. Gmina Konstancin-Jeziorna ponownie wesprze najciekawsze inicjatywy lokalne swoich mieszkańców. Samorząd na realizację 23 zadań przeznaczy 50 tys. zł.
  • W hali stoją mężczyźni i kobiety w galowych mundurach strażackich, za nimi wozy ratowniczo-gaśnicze

    Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy oficjalnie przekazano do…

    21 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie odbyło się oficjalne przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Słomczyn i wielozadaniowego quada dla OSP Gassy.