Nowe godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej | Konstancin-Jeziorna

Nowe godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej

15-09-2023

Sezon wakacyjny już za nami, a wraz z jego zakończeniem od 16 września zmieniają się godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej w Konstancinie-Jeziornie. Teraz będzie on czynny w piątki w godz. 11.00–16.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00–16.00. Zapraszamy do odwiedzin.

Konstancin-Jeziornę w te wakacje odwiedziło wielu turystów, którzy chętnie zaglądali do Punktu Informacji Turystycznej, zlokalizowanego w willi Kamilin przy ul. Józefa Piłsudskiego 42. Punkt w okresie letnim był czynny sześć dni w tygodniu. Od 16 września, wraz z zakończeniem sezonu, zmieniają się godziny jego otwarcia. Teraz PIT zaprasza tylko w weekendy: w piątki w godz. 11.00–16.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00–16.00. W pozostałe dni zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00 oraz od wtorku do czwartku w godz. 8.00–16.00)

Mieszkańcy oraz turyści odwiedzając PIT uzyskają wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu, w pozostałe dni: 22 484 24 44.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • autobus na ulicy

    Od soboty wakacyjne zmiany w komunikacji publicznej

    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie od najbliższej soboty (22 czerwca) wprowadza wakacyjną organizację komunikacji miejskiej. Niewielkie zmiany w rozkładach jazdy obejmą także wybrane linie autobusowe kursujące po gminie Konstancin-Jeziorna i będą obowiązywać do 31 sierpnia.
  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.