Od 1 lipca zmiana godzin pracy Urzędu Miasta i Gminy | Konstancin-Jeziorna

Od 1 lipca zmiana godzin pracy Urzędu Miasta i Gminy

18-06-2024

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna staje się przyjaźniejszy mieszkańcom. Od 1 lipca 2024 r. ratusz będzie działał w nowych godzinach. Zmiany umożliwią załatwianie spraw urzędowych w godzinach porannych i popołudniowych.

Koniec z braniem urlopu na wizytę w urzędzie. Od 1 lipca 2024 r. w konstancińskim magistracie będą obowiązywać nowe godziny pracy i obsługi interesantów.

Czynny dłużej 

W poniedziałki Urząd Miasta i Gminy będzie czynny w godz. 8.00–18.00, co umożliwi mieszkańcom załatwienie tego dnia więcej spraw, jednocześnie w piątki czas pracy zostanie skrócony do godz. 14.00. We wspomniane dni interesanci będą przyjmowani odpowiednio do godz. 17.45 i 13.45. To jednak niejedyne zmiany. W pozostałe dni, od wtorku do czwartku, przywrócone zostaną godziny pracy urzędu sprzed pandemii COVID-19, czyli: 8.00–16.00. Z zastrzeżeniem, że Biuro Obsługi Mieszkańców będzie przyjmować interesantów do godz. 15.45. – Zmiany są odpowiedzią na potrzeby mieszkańców naszej gminy – podkreśla burmistrz Michał Wiśniewski. – Nowe godziny pracy umożliwiają im załatwianie spraw urzędowych w godzinach porannych i popołudniowych.

Godziny pracy Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie pozostają bez zmian.

Warto wiedzieć

Godziny pracy Urzędu Miasta i Gminy od 1 lipca 2024 r.:

  • poniedziałek w godz. 8.00–18.00;
  • wtorek–czwartek w godz. 8.00–16.00;
  • piątek w godz. 8.00–14.00. 

Uwaga! Biuro Obsługi Mieszkańców będzie czynne dla interesantów:

  • w poniedziałki w godz. 8.00–17.45;
  • od wtorku do czwartku w godz. 8.00–15.45;
  • w piątki w godz. 8.00–13.45.
Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Kobieta i mężczyzna siedzą na beli skoszonego siana i wspólnie trzymają bukiet kwiatów. To starostowie dożynek 2026

    Katarzyna i Grzegorz Filiksowie – starostowie tegorocznych…

    Już 30 sierpnia w Słomczynie podziękujemy za tegoroczne plony. Starostami gminnych dożynek zostali Katarzyna i Grzegorz Filiksowie, którzy podczas uroczystości wręczą burmistrzowi Michałowi Wiśniewskiemu tradycyjny chleb dożynkowy, wypieczony z tegorocznego ziarna.
  • Grafika promuje Budżet Obywatelski Gminy Konstancin-Jeziorna 2027 i przedstawia przykładowe projekty wybrane do głosowania oraz hasło „Ty decydujesz!”.

    25 projektów i 1,2 mln zł – ruszyło głosowanie w budżecie…

    Ruszyło głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2027. Mieszkańcy mają w czym wybierać – na liście znalazło się 25 propozycji. Można poprzeć dowolną liczbę projektów, trzeba jednak pamiętać, że łączna wartość wybranych zadań nie może przekroczyć 1,2 mln zł.