Październikowe godziny funkcjonowania punktu | Konstancin-Jeziorna

Październikowe godziny funkcjonowania punktu

28-09-2022

Uprzejmie informujemy, że w październiku Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w zrewitalizowanej willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Można w nim uzyskać wszelkie informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy, jak również otrzymać wydawnictwa pomocne w turystyce i zwiedzaniu, w tym mapy i przewodniki.

W październiku będzie on czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Kontakt: 22 484 24 47
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.