PGE Dystrybucja zapowiada planowane wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada planowane wyłączenia prądu

13-05-2024

PGE Dystrybucja informuje o przerwie w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy piątek (17 maja) w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie na niektórych posesjach przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

PGE Dystrybucja zapowiada przerwę w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy piątek (17 maja) w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie na niektórych posesjach przy ul. Kazimierza Pułaskiego:

  • nr 21,
  • od nr 21A do nr 21D, 
  • 23, 
  • 23A do 23F.

Przerwa w dostawie energii ma związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o włączeniach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie internetowej PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • ścieżka rowerowa

    Projekt i budowa tras rowerowych – wykonawca poszukiwany

    Będzie się lepiej jeździć rowerem po Konstancinie-Jeziornie. Gmina ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie sieci tras. Powstanie sześć odcinków o łącznej długości 5,8 km. Oferty w przetargu można składać do 25 lipca br.
  • Lampa uliczna

    Nowe latarnie w Kępie Oborskiej – gmina rozbudowuje…

    W Kępie Oborskiej będzie jaśniej i bezpieczniej. Gmina planuje montaż 11 energooszczędnych latarni LED przy drodze powiatowej wzdłuż wału Wisły. Przetarg na realizację inwestycji już ogłoszono – oferty można składać do 22 lipca br.