Piaseczyński urząd pracy czeka na zgłoszenia od pracodawców | Konstancin-Jeziorna

Piaseczyński urząd pracy czeka na zgłoszenia od pracodawców

06-10-2022

Przypominamy – jeszcze tylko do 12 października pracodawcy mogą zgłaszać chęć udziału w Piaseczyńskich Targach Pracy. Wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów telefonów (22 484 26 37 lub 22 484 26 56). Wydarzenie organizowane jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie.

Jest to kolejna edycja wydarzenia skierowanego do osób bezrobotnych i pracodawców. Tegoroczne Piaseczyńskie Targi Pracy odbędą się 14 października w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Firmy i przedsiębiorcy mogą już zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerami 22 484 26 37 lub 22 484 26 56.

Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. To także możliwość zapoznania się z lokalnymi ofertami i trendami panującymi na rynku pracy oraz konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędu skarbowego czy Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Szczegóły na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Zgłoszenie udziału w targach pracy 232.5 KB

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.