Piaseczyński urząd pracy zaprasza na targi | Konstancin-Jeziorna

Piaseczyński urząd pracy zaprasza na targi

09-09-2022

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie zaprasza firmy i przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji Piaseczyńskich Targów Pracy, które odbędą się w połowie przyszłego miesiąca. Zgłoszenia od pracodawców będą przyjmowane do 12 października.  

Jest to kolejna edycja wydarzenia skierowanego do osób bezrobotnych i pracodawców. Tegoroczne Piaseczyńskie Targi Pracy odbędą się 14 października w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Firmy i przedsiębiorcy mogą już zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerami 22 484 26 37 lub 22 484 26 56.

Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. To także możliwość zapoznania się z lokalnymi ofertami i trendami panującymi na rynku pracy oraz konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędu skarbowego czy Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Szczegóły na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania
Załącznik Size
Zgłoszenie udziału w targach pracy 232.5 KB

Najnowsze aktualności

  • Zdjęcie, policjant w kamizelce odblaskowej

    Życzenia z okazji Święta Policji od władz gminy

    Stoją na straży prawa i bezpieczeństwa, rozwiązują problemy oraz niejednokrotnie ratują ludzkie życie i zdrowie. Policjantki i policjanci w środę (24 lipca) mają swoje święto. Z okazji tego dnia władze gminy Konstancin-Jeziorna składają wszystkim funkcjonariuszom najserdeczniejsze życzenia.
  • Na górze czerwony napis: Ostrzeżenie hydrologiczne z wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (niebieski okrąg z białymi literami IMGW), poniżej niebieski napis: Gwałtowne wzrosty stanów wody. W tle rwąca rzeka.

    Hydroalert: Gwałtowne wzrosty stanów wody

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wzrostem stanu wody m.in. na rzece Wiśle, na rzece Jeziorce oraz w zlewniach zurbanizowanych. Hydroalert pierwszego stopnia obowiązuje od godz. 12.00 do godz. 22.00 w środę (24 lipca).