PSZOK nieczynny w sobotę 11 listopada | Konstancin-Jeziorna

PSZOK nieczynny w sobotę 11 listopada

09-11-2023

W najbliższą sobotę (11 listopada) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny. Ma to związek z przypadającym w tym dniu Narodowym Świętem Niepodległości.

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieści się przy ul. Mirkowskiej 43c w Konstancinie-Jeziornie. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00. Jednak w związku z przypadającym na sobotę (11 listopada) Narodowym Świętem Niepodległości, punkt będzie nieczynny.

Punkt ponownie zostanie otwarty w poniedziałek (13 listopada). Przypominamy, że mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą do niego przywozić m.in. posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.