Punkt Informacji Turystycznej będzie czasowo nieczynny | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej będzie czasowo nieczynny

29-05-2024

Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin będzie czasowo nieczynny. Za przejściowe utrudnienia przepraszamy, a po mapy i foldery zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy oraz Konstancińskiego Domu Kultury. 

W związku z planowaną reorganizacją Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Józefa Piłsudskiego 42 będzie czasowo nieczynny. Wszelkie informacje na temat oferty turystycznej gminy Konstancin-Jeziorna oraz wydawnictwa z nią związane można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Zapraszamy w poniedziałki w godz. 9.00–17.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00. Mapy i foldery dostępne są również w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (kasa KDK, codziennie w godz. 10.00–18.00). Za przejściowe utrudnienia przepraszamy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika ul. Kozia i ul. Kołobrzeska

    Nowe nawierzchnie na ul. Kołobrzeskiej i ul. Koziej

    Trwa sezon prac drogowych. Oprócz dużych inwestycji prowadzone są także bieżące naprawy nawierzchni betonowych i bitumicznych oraz modernizacje chodników. Ostatnio nową nawierzchnię zyskały m.in. fragment ul. Kołobrzeskiej oraz ul. Kozia.
  • Grafika informująca o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w Gminie Konstancin-Jeziorna w roku 2026

    Kolejny konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

    Gmina ogłosiła kolejny otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych. Mogą one ubiegać się o dofinansowanie działań z zakresu m.in. kultury fizycznej, ochrony środowiska oraz ratownictwa. Elektroniczny nabór wniosków prowadzony jest do 24 lipca br.