Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek

26-10-2023

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek (27 października) Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin będzie nieczynny. Mieszkańców i turystów po materiały promocyjne zapraszamy w sobotę i niedzielę (28 i 29 października).

Punkt Informacji Turystycznej jest zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Józefa Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym. Na odwiedzających go mieszkańców i turystów czekają m.in. mapy, gadżety, foldery i przewodniki. Jednak w najbliższy piątek (27 października) – punkt będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do odwiedzin w sobotę i niedzielę (28 i 29 października) w godz. 10.00–16.00.

Przypominamy też, że wszelkie informacje na temat oferty turystycznej oraz wydawnictwa z nią związane można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00). Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu lub 22 484 24 43 – w godzinach pracy urzędu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 19. – zgłoszenia do 30…

    Już tylko kilka dni zostało na zgłoszenie się do udziału w tegorocznym Festiwalu Otwarte Ogrody. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 września. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich ogrodów i zaprezentować szerszej publiczności swoje zainteresowania, hobby czy pasje.
  • Wizualizacja nowoczesnego węzła przesiadkowego z autobusem, budynkiem poczekalni oraz pasażerami korzystającymi z infrastruktury transportu publicznego.

    Ponad 7,4 mln zł dofinansowania na nowy węzeł przesiadkowy

    Ponad 7,4 mln zł unijnego dofinansowania trafi do Konstancina-Jeziorny na budowę nowoczesnego węzła przesiadkowego przy ul. Warszawskiej. Inwestycja o wartości ponad 17,3 mln zł powstanie na gminnym terenie znanym mieszkańcom jako „żeberko”. Prace nad dokumentacją dobiegają końca.