Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek

26-10-2023

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek (27 października) Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin będzie nieczynny. Mieszkańców i turystów po materiały promocyjne zapraszamy w sobotę i niedzielę (28 i 29 października).

Punkt Informacji Turystycznej jest zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Józefa Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym. Na odwiedzających go mieszkańców i turystów czekają m.in. mapy, gadżety, foldery i przewodniki. Jednak w najbliższy piątek (27 października) – punkt będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do odwiedzin w sobotę i niedzielę (28 i 29 października) w godz. 10.00–16.00.

Przypominamy też, że wszelkie informacje na temat oferty turystycznej oraz wydawnictwa z nią związane można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00). Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu lub 22 484 24 43 – w godzinach pracy urzędu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Logo 20-lecia partnerstwa Konstancina-Jeziorny i Hranic z herbami obu miast oraz napisem upamiętniającym współpracę w latach 2006–2026.

    Jubileusz 20-lecia partnerstwa z Hranicami – świętujmy razem

    Konstancin-Jeziorna i czeskie Hranice obchodzą w tym roku 20-lecie współpracy partnerskiej. Z tej okazji burmistrz Michał Wiśniewski zaprasza mieszkańców na galę jubileuszową, która odbędzie się w sobotę (13 czerwca) w Konstancińskim Domu Kultury. Początek o godz. 18.00.
  • Mirkowski Dzień Dziecka 2025

    Mirkowski Dzień Dziecka – będzie mnóstwo atrakcji

    Już 11 czerwca mieszkańcy osiedla Mirków będą wspólnie świętować Dzień Dziecka. Na uczestników wydarzenia, wspartego finansowo przez gminę Konstancin-Jeziorna w ramach inicjatywy lokalnej, czeka mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Rodzinny piknik rozpocznie się o godz. 16.00.