Rozdajemy kalendarze na 2024 rok, wybierz jeden dla siebie | Konstancin-Jeziorna

Rozdajemy kalendarze na 2024 rok, wybierz jeden dla siebie

13-12-2021

Gmina Konstancin-Jeziorna tradycyjnie wydała kalendarze na nadchodzący 2024 rok – wiszące oraz w formie notatnika książkowego. Jeden egzemplarz wybranego rodzaju będzie można otrzymać bezpłatnie już 21 grudnia (czwartek). Pula jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Mamy do rozdania łącznie 200 sztuk.

Kalendarze gminne wydawane są od lat, dlatego nie mogło ich zabraknąć także w tym roku. Terminarze na 2024 r. są już gotowe. Planszowy, 12-stronnicowy, zdobią przepiękne akwarele, prezentujące zabytki i atrakcje turystyczne gminy Konstancin-Jeziorna, autorstwa Doroty Diany Banaszczyk i Konrada Szumińskiego. Z kolei na kalendarzu trójdzielnym znalazły się zdjęcia wykonane przez lokalnych fotografików – Andrzeja Piętkę, Artura Ostrowskiego i Michała Zarembę. Kalendarz książkowy ma natomiast formę notatnika, w którym oprócz kalendarium dziennego znajdziemy m.in. przydatne dane teleadresowe do różnych instytucji.

Jak co roku publikacje trafią do m.in. sołtysów, konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych. Także mieszkańcy będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza – planszowego, trójdzielnego lub książkowego. Wystarczy 21 grudnia zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Zapraszamy od godz. 9.00 do godz. 15.00. Kto pierwszy, ten lepszy. Do rozdania mamy łącznie 200 sztuk kalendarzy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • droga, po bokach widać trawę i drzewa

  Z powiatu do gminy – trzy odcinki dróg zmieniły zarządcę

  Gminna sieć dróg zwiększyła się o blisko 6 kilometrów. To efekt decyzji Rady Powiatu Piaseczyńskiego, która przekazała w zarządzanie konstancińskiemu samorządowi odcinki ulic w Kawęczynie, Gassach i Oborach. Teraz gmina będzie odpowiedzialna m.in. za ich stan techniczny i utrzymanie.
 • z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2022, Ty decydujewsz!

  Budżet partycypacyjny 2025 czas start – można już składać…

  Wystartował Budżet Partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2025. Na realizację pomysłów mieszkanek i mieszkańców jest 800 tys. zł, w tym 600 tys. zł na zadania inwestycyjno-remontowe i 200 tys. na pozostałe. Projekty można zgłaszać do 5 czerwca br.
 • Nowa siedziba ZGK

  Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadza się do nowej…

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie powraca na ul. Warecką 22. Od najbliższego poniedziałku (27 maja br.) mieszkańcy będą obsługiwani już w nowej siedzibie. Wcześniej, w piątek (24 maja), planowana jest przeprowadzka. Tego dnia zakład będzie zamknięty dla interesantów.
 • Sala posiedzeń, około 20 osób siedzi przy stołach, na ścianie wisi ekran projekcyjny

  Radni wybrali przewodniczących stałych i doraźnej komisji

  Znamy już nazwiska przewodniczących komisji stałych i doraźnej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W siedmiu pracami kierować będą radni Koalicji Obywatelskiej, a w jednej – komitetu Współpraca Ponad Podziałami. Decyzje zapadły na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek (20 maja br.).