Są jeszcze wolne miejsca w gminnych przedszkolach | Konstancin-Jeziorna

Są jeszcze wolne miejsca w gminnych przedszkolach

07-09-2022

W czterech gminnych przedszkolach są jeszcze wolne miejsca. Łącznie placówki mogą przyjąć trzynaścioro dzieci, w tym jedno z niepełnosprawnością. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych przedszkoli.

Oto szczegółowy wykaz przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w których są jeszcze wolne miejsca:

  • Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 4 wolne miejsca dla czterolatków;
  • Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. Anny Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 6 wolnych miejsc dla trzylatków;
  • Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 2 miejsca w oddziale „zerowym”;
  • Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” (ul. Sanatoryjna 8, Konstancin-Jeziorna) – 1 wolne miejsce dla dziecka z niepełnosprawnością z orzeczeniem w grupie 3-4 latków.

Łącznie na maluchów czeka trzynaście miejsc. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • zdjęcie ulicy Sadowej

    Pomóż uporządkować sprawy prawne gminnych dróg

    Przypominamy! Poszukiwani są świadkowie, którzy mogą potwierdzić, że przed 31 grudnia 1998 r. gmina zarządzała m.in. ulicami: Wacława Gąsiorowskiego, Potulickich, Jasiową, Nową, Śniadeckich, Grabową, Cedrową i Kołobrzeską. Zebrane informacje pomogą uporządkować sprawy prawne tych dróg.
  • Plakat zapraszający mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na debatę społeczną na temat bezpieczeństwa, która odbędzie się 25 listopada 2025 r. w Urzędzie Miasta i Gminy.

    Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – zaproszenie na debatę…

    Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie oraz burmistrz Michał Wiśniewski zapraszają mieszkańców na debatę społeczną, która odbędzie się 25 listopada o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta i Gminy. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać o bezpieczeństwie i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.