Lato w mieście na sportowo – ruszyły zapisy na zajęcia | Konstancin-Jeziorna

Lato w mieście na sportowo – ruszyły zapisy na zajęcia

18-06-2021

Dla dzieci, które spędzą nadchodzące wakacje w domu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotował ofertę ciekawych zajęć w ramach akcji „Lato w mieście 2021”. W piątek (18 czerwca) ruszyły zapisy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 czerwca.

Tegoroczne „Lato w mieście”, organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się w dwóch tygodniowych turnusach: od 2 do 6 sierpnia oraz od 9 do 13 sierpnia.

Świetna zabawa

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat (rok urodzenia 2009–2013), jednak tylko tych, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Na najmłodszych czeka świetna zabawa. W programie przewidziano m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry, a także wyjścia na pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, plac zabaw i do Parku Zdrojowego. Dzieci w godz. 9.00–15.00 będą pod nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów sportu – nauczycieli wychowania fizycznego. A to wszystko przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Ważne! Rodzice są zobowiązani do zapewnienia dziecku posiłku regeneracyjnego, np. kanapki.

Zapisy

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zapisy, na podstawie ważnej Konstancińskiej Karty Mieszkańca – wystawionej na dziecko lub jego rodzica/opiekuna prawnego, będą przyjmowane od 18 do 22 czerwca 2021 r. w biurze (w godz. 12.00–16.00) oraz w recepcji (w godz. 16.00-19.00) ośrodka sportu (ul. S. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin akcji, oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie www.gosir-konstancin.pl.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.